Talepleriniz için bizi arayın.
0216 473 02 36

ALÜMİNYUM ETİKET

ÜRÜN MODELLERİ

Alüminyum etiket, firmanızı ve ürününüzü tanıtan bilgiler içeren metalik görünümlü bir etiket türüdür. Dayanıklı yapısı sayesinde ürünleriniz üzerinde uzun ömürlü bir reklam aracı elde etmiş olursunuz. Dış mekanlarda sıkça kullanılan alüminyum etiket, ürünlerinizin kurumsal kimliğinizi yansıtacak en önemli enstrümanlardan biridir.

Öne çıkan özellikleri

Serigrafi baskı yöntemi ile üretilen alüminyum etiket, dış mekan kullanımlarında UV ışınlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Hava koşulları yüzünden etiket renginde solma ya da bozulma yaşanmaz. Baskı kalınlığı standart olarak 1mm ila 5mm arasında değişen alüminyum etiket, istenildiği takdirde özel ölçülerde de üretilebilmektedir. Kalınlığın yanı sıra bir ila beş renk arasında istenilen renk de etiket baskısına dahil edilebilmektedir. Standart kullanım ömrü olarak 8 ila 10 sene boyunca baskı canlılığını muhafaza eden alüminyum etiket, boya çıkması ya da solması gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmanızı önleyerek müşterilerinize üst düzey bir deneyim sunar.

Dikkat
Alüminyum etiket, mikron etiket gibi kazınmalara ya da zararlı sıvılara karşı dayanıklı değildir. Dolayısıyla, bu tür durumların oluşabileceği ürünlerde diğer endüstriyel etiket çeşitlerini değerlendirmenizi önermekteyiz.

Alüminyum etiket bir adet ya da çok az sayıda üretildiği takdirde farklı baskı yöntemlerinden yararlanılmaktadır, çünkü serigrafi baskı maliyetli bir yöntem olduğu için az miktarda baskı gerektiren işlerde kullanılmamaktadır. Ben Ajans olarak yalnızca son teknoloji makineler ile endüstriyel etiket üretimi yapılmaktadır; dolayısıyla, istenilen her ölçüde, tasarımda ya da adette etiket üretimi mümkün hale gelmektedir.