Talepleriniz için bizi arayın.
0216 473 02 36

ASİT İNDİRME ETİKETLER

Ürün Görselleri

Paslanmaz asit indirme etiket makine, teçhizat ve farklı donanımları üreten firmaların ürünleri hakkında kullanım bilgisi vermek, kullanım talimatı ya da ürün hakında seri no, üretim tarihi, voltaj uyarıları gibi değişmemesi gereken konularda genellikle asit indirme etiket kullanılmaktadır.
Normal etiketlerin aşınma ve yıpranması sonucunda bu etiketler üzerinde yer alan bilgiler silinebilirken asit indirme etiketlerde bu durumun önüne geçilmiştir. Bunun sebebi asit indirme yöntemidir bu yöntemde etiket üretilirken üzerindeki grafik ya da yazı kısımları levhanın üzerinde asit indirme yöntemi ile oyularak bir derinlik oluşturulur ve bu oluşturulan derinliğe grafik ve yazılarınız ya da ürün bilgileri işlenir etiket üzerinde oluşan bu derinliğe gelen boya kısımlarının kalkması ya da dış etkenler ve sıcak ya da soğuk yüzeylerden zarar görmesini yıpranmasını engeller. Böylece asit indirme etiket ürününüz ya da teçhizatınız üzerinde kullanıldığı süre boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan durmaktadır.

Kumlama yöntemi ile yapılan asit indirme etiketler

Bu etiket türünde paslanmaz 304 kalite çelik üzerine asit indirme yöntemi ile ürün bilgileriniz ya da oluşturduğunuz grafik kazınmaktadır. Kumlamanın farkı asit indirilerek oyulan(derinlik oluşturulan) kısımda herhangi bir kimyasal boya ya da farklı bir renk yerine paslanmaz çelik levhanın derinliğinin gözükmesidir. Bunun avantajı aşırı sıcaklığa sahip ortamlarda görünürlük seviyesini en iyi hale getirirken zaman içerisinde oluşabilecek yıpranmaları ortadan kaldırmaktır. Bu etiketler özellikle fırın, boya fırını, kaynak robotları vb… makinalarda sıkça kullanılmaktadır.

Kullanım alanları

Ben Ajans olarak etiketinizin tasarım aşamasından başlayıp üretim sürecine kadar tüm detayları profesyonel olarak planlayıp size teslim etmekteyiz.
Asit indirme etiket üretimi yapan firmamız 21 yıllık tecrübesini 200+ müşterisine sunmaktadır. Asit indirme etiket fiyatı boyutlara ve üretim sürecine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.
İhtiyaçlarınıza cevap veren diğer etiket modellerimizi inceleyerek taleplerinizi bize iletebilirsiniz.