Talepleriniz için bizi arayın.
0216 473 02 36

ALÜMİNYUM – MİKRON ETİKET

ÜRÜN MODELLERİ

Alüminyum etiket, oldukça dayanıklı ve bilgilendirici özelliklere sahip bir etiket türüdür. Alüminyum etiket, uzun süreli kullanım olanağı sağladığı için bina girişleri, iş makineleri ve yol işaretleri gibi oldukça çeşitli alanlarda çok uzun yıllarca kullanılabilmektedir. Alüminyum etiket, kısa sürede imal edilebildiği ve montajlanabildiği için sipariş verdikten kısa bir süre sonra dilediğiniz yüzeye kurulabilmektedir. İçinde bulunan kaliteli malzemeler sayesinde her türlü hava koşuluna ve sıcaklığa karşı yapısal bir bozukluğa uğramadan varlığını korumaya devam eder. Alüminyum etiket aracılığıyla ürünleriniz üzerinde yıllarca kalacak bir marka varlığını garantilersiniz.

Merak Edilenler
Alüminyum etiket uzun ömürlü müdür?
Alüminyum etiketler içeriğindeki güçlü bileşenler sayesinde oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Ürünleriniz üzerinde güvenle kullanabilirsiniz.
Ne tür yüzeyler için uygundur?
Alüminyum etiket, hava koşullarına ve ısıya karşı dayanıklı olduğu için birçok yüzeyde kullanıma uygundur. En yaygın kullanıldığı alanlar ise yol işaretleri, iş makineleri ve bina girişleridir.
Alüminyum etiket siparişi verdim. Ne kadar sürede elime geçer?
Siparişlerin teslim edilme süreleri o dönemdeki iş yüküne ve verilen siparişin niceliğine bağlıdır, ancak diğer etiket türlerine kıyasla alüminyum etiket hızlı bir imalat süreci sonucunda üretilebildiği için ürünleriniz mümkün olan en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır.