Talepleriniz için bizi arayın.
0216 473 02 36

Cephe Cam Giydirme

Cephe cam giydirme, binanızın dış kısmında bulunan cam üzerine uygulanan son derece etkili bir tanıtım yöntemidir. Cam giydirme  uygulanmış bina projeleri görsel anlamda bir değer kazanır, estetik bir haz duygusu uyandırır. Çelik konstrüksiyonun yanı sıra betonarme döşeme ile de güçlendirilebilen cephe cam giydirme sistemi, oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Kullanılan tekniğin inceliği ve içeriğinde bulunan kaliteli malzemeler sayesinde cam giydirme işlemi uygulanan binalar, çok uzun süreler boyunca kendi reklamlarını yapma şansı yakalarlar. Bu bakımdan bakıldığında fiyat avantajı olarak da diğer tanıtım yöntemleri ile mukayese edilebilir bir hale gelmektedir.

Modern çağda gerek iş merkezi olsun gerekse de rezidans gibi lüks konutlar olsun, çok sayıda binada cephe cam giydirmeden yararlanılır. Bu sistem, onlarca yıllık birikime sahip kurumsal firmalar ve holdingler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Kurulum ve temizlik işlemi oldukça basit ve hızlı olan cam giydirme, ısı yalıtımı sayesinde bina ömrünü de uzatmaya yardımcı olmaktadır. İstenilen her çeşit renk, ebat ve şekilde imal edilebilen cam giydirme sistemleri müşteri memnuniyetini fazlasıyla sağlamaktadır. Kaliteli işçilik ve tecrübe gerektiren bu tanıtım aracı, son yılların birçok mimari projesi tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Giydirme Cephe Fiyatları

Cephe cam giydirme, uzun yıllar binanıza estetik bir görünüm sağlar ve ısı yalıtımı ile ömrünü uzatır. Bu sistemin bu kadar uzun bir süre kullanım olanağı sunması işçiliğin ve yararlanılan malzemelerin yüksek  kalitede olması ile mümkün olmaktadır. Dikkatle seçilen kaliteli malzemeler ve işinin ehli ustalar ile firmanızı göz alıcı bir tasarım ile temsil edebilmektesiniz. İşlemin beraberinde getirdiği kalitenin fiyatı cam giydirme yapılan alanın büyüklüğü, istenilen şekiller ve/veya kullanılan ek güçlendirme maliyetlerine göre değişiklik göstermektedir. Gerçeğe yakın bir cephe cam giydirme fiyat belirlemesi yapmak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz işlemin uygulanacağı binayı incelemek için sizi ziyarete gelebiliriz.

Cephe Cam Giydirme Örnekleri