Talepleriniz için bizi arayın.
0216 473 02 36
Ürün Görselleri

Damla etiket, kaliteli ve etkileyici yapısı ile beraber ürünlerinizi pazardaki muadillerinin ötesine taşıyan bir tanıtım aracıdır. Damlaya benzemesinden dolayı ürünlerinizin üzerindeki etiketleri gerçekten olduğundan daha büyük ve anlaşılır şekilde göstermekle birlikte üç boyutlu bir etiket deneyimine geçiş yaparsınız. Poliüretan malzeme ile üretilen damla etiket, çevre dostu özelliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Ayrıca, akla gelebilecek bütün iş dallarında bu etiket türünden yararlanabilmektedir. Bu yönüyle en çok tercih edilen etiket çeşitlerinden biri olarak görülmektedir.

Neden damla etiket

Tasarım olarak dikkat çekmesinin yanı sıra sağlamlığı da damla etiketi diğer etiket türlerinin arasında ilk sıralara taşımaktadır. Yüksek ısılara dayanan yapısıyla birlikte nem, yağmur ve aşırı soğuk gibi çevresel koşullar yüzünden deformasyona uğrama riski de oldukça düşüktür. Ancak sektörde kar maksimizasyonu için kaliteden taviz veren firmalar da bulunduğundan uzun yıllar markanızı temsil edecek etiketlerinizi Ben Ajans gibi kaliteyi ve müşteri memnuniyetini şirket misyonunun merkezine alan etiket firmalarıyla çalışmanız sizin için uzun vadede çok daha kazançlı olacaktır. Bunların yanı sıra farklı tür ve şekillerde imal edilebilmesi de isteklerinize uygun şekilde kaliteli bir etikete kavuşmanıza olanak sağlıyor.

Nerede kullanılır

Damla etiket, şık görünüşü ve dayanıklı yapısı sayesinde birçok iş dalında kullanılmasına karşın özellikle reklam sektörü, otomotiv, bilgisayar, cep telefonu ve mobilya gibi çeşitli sektörlerde son derece önemli bir yere sahiptir. Bu kadar farklı alanlarda kendisine yer edinmesi ürünlere kattığı eşsiz estetik güzellikten ötürü gelir.