Talepleriniz için bizi arayın.
0216 473 02 36
Ürün Görselleri

Lazer etiket, birbirinden farklı birçok işaret ve sembolün işlenebildiği, kullanım alanı bakımından çok sayıda sektörde tercih edilen modern bir etiket türüdür.

Neden Lazer Etiket?

Ürün üzerinde baskılama işlemi gerçekleştirildikten sonra lazer etiket asla silinmez ve eskimez. Yani, ürün varlığını sürdürdüğü müddetçe markanızı tanıtan yazı ve şekiller de var olmaya devam edecektir. Lazer etiketlerin en kullanışlı yanlarından birisi ise akla gelebilecek her çeşit logo, barkod, parça ya da stok numarası, firma adı, farklı semboller ve grafik, ve sayısal karakterler basılan etiket üzerine yazılabilir.

Kusursuz bir deneyim

Lazer etiketin üzerine basıldığı ürün ile arasında herhangi bir fiziksel temas bulunmadığı için ürünün üzerinde herhangi bir mekanik stres oluşmaz. Üstelik, bilgisayar kontrolü ile verilen değerler kullanılarak parça üzerine seri numaraları girmek ya da tarih saat gibi zaman birimleri ilave etmek de son derece basittir. Çevresel açıdan incelendiğinde, lazer etiketin imalatı sırasında hiçbir kimyasal kullanılmaz ve bu yüzden çevreye zarar verebilecek herhangi bir atık üretmez; çevre dostudur. Bu etiket türü metal, plastik, ahşap ve cam gibi çok farklı yüzeyler üzerine baskılanabilmektedir. Bu özelliği bakımından oldukça pürüzsüz bir deneyim sağlar. Ayrıca, karmaşık markalama işlemlerinde dahi şeffaf ve yüksek okunurluk oranı sağlayan lazer etiket, müşterilerinize büyük kolaylık sağlamaktadır.